Spalacz tłuszczu – czy naprawdę działa?

Przed zakupem spalacza tłuszczu zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają ogromne wątpliwości dotyczące tego czy suplement diety w ogóle działa. W związku z tym warto zapoznać się z opiniami, które na temat konkretnego produktu pojawiły się dotychczas w Internecie.

Istotne znaczenie ma to, że spalacz tłuszczu stanowi wyłącznie wsparcie w zakresie spalania tkanki tłuszczowej. W związku z tym należy mieć świadomość, że zdecydowanie najważniejsza jest aktywność fizyczna, która powinna być odpowiednio intensywna. Zdecydowana większość dostępnych suplementów diety opiera się na procesie termogenicznym, co pozwala przynieść satysfakcjonujące rezultaty.

Fat burner bardzo często wyprodukowany jest w oparciu o ekstrakt z zielonej kawy, która charakteryzuje się duża zawartością kofeiny oraz kwasu chlorogenowego. Wśród składników często plasuje się tyrozyna, imbir oraz ekstrakt z gorzkiej pomarańczy. W gronie reduktorów tłuszczu plasuje się również CLA, L-karnityna, guarana oraz kofeina. Warto zastanowić się również nad zastosowaniem HMB.