Booster testosteronu – wybór najlepszego produktu

Booster testosteronu to suplement diety, z którego bogatych możliwości mogą skorzystać przede wszystkim mężczyźni. Nie jest żadną tajemnicą, że to właśnie testosteron wpływa na przyrost, a zarazem szybką regenerację masy mięśniowej. Dzięki utrzymaniu odpowiedniego poziomu testosteronu istnieje szansa poprawy efektywności ćwiczeń i wyglądu fizycznego.

Godnym uwagi produktem jest przede wszystkim tribulus terrestris, który występuje przede wszystkim w tabletkach. To ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego, w którego wypadku zawartość saponin powinna oscylować w granicach 90%. Warto zwrócić uwagę, aby pojedyncza tabletka miała odpowiednią ilość substancji aktywnej. Najlepiej, aby to była wartość oscylująca wokół 800-900 mg saponin. Największym atutem tego produktu jest fakt, iż jest dostępny od długiego czasu, dzięki czemu można uznać go na najlepiej przebadany.

Wysokiej jakości suplementem diety jest również MgZB, który składa się z magnezu, cynku oraz witaminy B6. Jego zażywanie jest rekomendowane osobom dorosłym, które są aktywne pod względem fizycznym. Głównym zadaniem MgZB jest wspomaganie anabolizmu, a także regeneracji potreningowej.